fbpx

Syndrom sexu na jednu noc

Aneb když má holka s tebou jednorázový sex a pak už tě nechce vidět. V čem spočívá důvod jejího chování? A jak reagovat? Jdem to rozebrat!

Když se s tebou holka nechce vidět, nikdy ji nenaháněj!

Každá životní fáze přeměny v lovce (alfa chlapa, který má úspěch u žen) přináší jiné výzvy. Když jsi začátečník, tvým nejdůležitějším úkolem je naučit se oslovovat holky a komunikovat s nimi. Když se posuneš dále, chceš se naučit je správně svádět a mít s nimi sex co nejdřív.

Jakmile se přesuneš za tuto fázi, možná zjistíš, že v určitý moment pro tebe už nepředstavuje největší výzvu holku sbalit a dostat do postele, ale spíše s ní navázat vztah, ať už klasický monogamní, či nemonogamní. Hodně kluků si v takovém období stěžuje na problém, který technicky nazývám syndrom sexu na jednu noc. V čem tento problém spočívá? Holka se od tebe nechá sbalit, jde k tobě domů a máte sex. Jenže po prvním sexuálním zážitku tě buď ghostne (nereaguje vůbec na tvé zprávy), nebo tě prostě už nechce vidět. Drbeš se na hlavě a přemýšlíš: „V čem je sakra problém? Co dělám špatně?“

KDYŽ CHCEŠ ONS, TAK V POHODĚ

Předesílám, že tento syndrom představuje potenciální problém pouze pro kluky, jejichž cílem je navazovat s holkama dlouhodobé milenecké vztahy. Osobně se řadím do této skupiny. Mým cílem je s každou holkou, kterou považuji za natolik atraktivní, že s ní mám sex, navázat dlouhodobý romanticko-sexuální, v současné době pouze sexuální vztah (jelikož emocionálně jsem věrný své přítelkyni Lucii, s níž mám dlouhodobý otevřený vztah). Konkrétně tedy usiluji o to, aby se holka, s níž jdu na rande, stala mou kamarádkou s benefity.

PŘÍBĚH S PETROU

Situaci spojenou se syndromem sexu na jednu noc jsem v minulosti jednou zažil. Přes Tinder jsem se tehdy seznámil s půvabnou, světlovlasou lékárnicí Petrou. Během rande jsem s ní komunikoval a sváděl ji přesně způsobem popsaným v e-knize Lovcův trénink. Petra reagovala projevem sexuálního zájmu, takže jsem se rozhodl sexuálně eskalovat už na prvním rande. V dnešní době tak činím asi v polovině svých prvních schůzek. Ve zbytku příadů nechávám eskalaci až na druhé rande u mě doma.

Ještě nad drinkem v baru jsem ji políbil a pak ji pozval k sobě domů. Překonal jsem její lehký OPCH (odpor na poslední chvíli) a za chvíli už jsme leželi nazí v posteli. Petře bylo tehdy asi dvacet pět let a podle všeho byla pěkně nadržená. Měli jsme vášnivý sex a pak jsme usnuli. Petra se brzy ráno probudila, zvedla se a rychle opustila můj byt. Všechno se zdálo být v pohodě do té chvíle, než jsem se ji pokusil pozvat na druhé rande. Půvabná, dlouhonohá lékarnice mě sice neghostla, ale poslala mi velmi strohou zprávu ve stylu: „Promiň, už tě nechci vidět.“

MOJE REAKCE

V takovýchto a podobných situacích, kdy mě holka překvapivě odmítně, zásadně NEREAGUJU způsoby typickými pro průměrné, frustrované beta chlapy:

Nad celou situací jsem jen mávl rukou, pousmál se v duchu nezávislosti na výsledku, a přesunul se okamžitě k jiným atraktivním ženám. Petru jsem se po nějaké době pokusil pozvat ven ještě jednou a když odmítla, přesně podle svého stanoveného limitu pro balení holek „dvě pozvání na rande a dost“, jsem ji vyřadil ze svého adresáře.

POCHOPENÍ JEJÍHO CHOVÁNÍ

Moje klidná reakce se zakládala jednak na dostatku jiných žen v životě, ale také na tom, že mi její chování nepřišlo nijak šílené, ani iracionální. V minulosti jsem se totiž s touto situací už setkal a udělal si rozbor možných důvodů, proč se holka chová tak, jak se chová. Tento seznam důvodů, které ti celý fenomén Syndromu sexu na jednu noc osvětlí, se ti možná bude hodit, až se ocitneš v podobné situaci. Tak tady ho máš!

4 MOŽNÉ DŮVODY

V čem spočívají důvody syndromu sexu na jednu noc, tedy toho, že se holka po jednorázovém sexu s tebou už nechce sejít? Existují čtyři možné zdroje problému:

MOŽNÝ DŮVOD #1 – ŠPATNÝ SEX

Ačkoli tobě možná sexuální dovádění vyhovovalo, holka usoudila, že to nebylo nic pro ni a diskvalifikoval ses u ní jako potenciální dlouhodobej milenec. Tento problém se týká zejména kluků, kteří jsou nezkušení a v posteli to s holkama neuměj. V tomto ohledu se dá poradit pouze jedna věc: snaž se, aby si sex užila i ona! Sleduj její reakce, kalibruj podle toho, co se jí líbí, a vždy prioritizuj její orgasmus před svým. Zkrátka se snaž, aby se ona udělala dříve než ty. Pokud totiž chlap dosáhne orgasmu, většinou už nemá dost motivace k uspokojování partnerky.

Při vší sebekritičnosti si nemyslím, že by se špatný sex stal důvodem chování v případě Petry. Na druhou stranu musím připustit, že je možné, že ačkoli se mi celou dobu zdálo, že si sex užívá, ve finále mohlo proběhnout něco, co ji odradilo. Faktem je, že na první sex bylo naše milování poměrně tvrdé, včetně nářezu přes její zadek. Sledoval jsem její reakce a zdálo se, že se jí BDSM prvky líbí.

Že by problém ovšem spočíval v tom, že jsem se v posteli profiloval jako příliš velký bad boy? Nelze to zcela vyloučit. Někdy zkrátka špatný sex spočívá spíše v nekompatibilitě partnerů.

MOŽNÝ DŮVOD #2 – UTAJENÝ PŘÍTEL/MANŽEL/MILENEC

Je možné, že jsi narazil na holku, která není otevřená dlouhodobějšímu vztahu, jelikož má v životě jiného chlapa, s nímž je to momentálně „komplikované“, nebo kterého prostě podvádí, chce se mu pomstít, vyvolat u něj žárlivost apod. Při tom je však do něj stále zamilovaná. Takovéto holky v dnešní době oproštěné od morálních restrikcí sexuality můžeš potkat s čím dál tím větší pravděpodobností. Buď si toho vědom!

Případně se jedná o holku, co má prostě v životě jiného chlapa, kterému nakonec dala před tebou přednost.

MOŽNÝ DŮVOD #3 – HOLKA NECHCE VZTAH

Navzdory široce přijímanému stereotypu, že všechny ženy prahnou po vztahu, můžeš v dnešní době narazit na holku, která z nějakého důvodu vztah nechce a vyhledává výhradně sex na jednu noc v období, kdy je nadržená. Nejedná se o příliš častý jev, ale může se stát.

MOŽNÝ DŮVOD #4 – VYBUDOVAL JSI SKVĚLOU ATRAKTIVITU, ALE MALÝ KOMFORT

Během svádění jsi vybudoval skvělou atraktivitu, ale poměrně nízký komfort. Tento problém se týká typicky zkušenějších lovců, kteří působí jako bad boys, zlí kluci. Tento typ svůdníků se vyznačuje skvělou atraktivitou. Umějí holku výborně svádět. Problémem je, že svým stylem ji sice sexuálně vzruší, ale zároveň se diskvalifikují jako perspektivní, dlouhodobí partneři, protože prostě působí až příliš jako playboyové. U holky následně proběhne proces, který pick up komunita zná jako autoodmítnutí (anglicky autorejection). Holka nakonec chlapa odmítne, navzdory tomu, že jí připadá atraktivní, protože ho nepovažuje za vhodného kandidáta na dlouhodobou romanticko-sexuální známost.

Typickým průběhem románku s takovýmto svůdníkem je, že holka je z něj večer totálně vzrušená, užije si sex, ale ráno ji dostihnou výčitky svědomí. Veškerou vinu podvědomě hodí na kluka a prostě se mu už neozve. Svůdník, lovec pak jen překvapeně čumí, jak je možný, že po tak skvělém rande a sexu ho už holka nechce vidět.

CO S TÍM?

Jak se problému č.4, typickému pro zkušenější lovce, vyhnout? Na rande nezapomeň kromě atraktivity budovat i komfort! Ideální je, pokud nepůsobíš pouze jako lovec, svůdník, player, ale do určité limitované míry i jako správnej, spořádanej hoch, kterej je čestnej, upřímnej, spolehlivej a má svůj život srovnanej.

Z tohoto důvodu vždy holkám na prvním rande komunikuju například to, že ve vztazích holkám nikdy nelžu a na přímou otázku vždy odpovídám pravdivě. Mimochodem, nejedná se o nějakou taktiku, nýbrž o naprostou pravdu. Zakládám si na své upřímnosti a pravdomluvnosti jako na svých základních maskulinních hodnotách.

Obecně dobrou strategií je na prvním rande působit z cca 85 % jako lovec, playboy, který holku sexuálně svádí, škádlí ji a flirtuje s ní, a z cca 15 % jako slušný, čestný a spořádaný hoch. Zkrátka to lovectví šmrncnout i trochou toho slušňáčkovství. To by mělo problém syndromu sexu na jednu noc vyřešit. Pamatuj na to příště, když se u tebe náhodou tento problém projeví!

LOVU ZDAR!

Dotazy: info@lovcuvdenik.cz

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *