Tinder algoritmus jako vyhazovač v klubu

Tinder funguje jako noční klub a Tinder algoritmus jako nabouchanej vyhazovač u vchodu. Jak na něj vyzrát? Sleduj!

Chceš projít přes Tinder vyhazovače? Tak čti dál...
Chceš projít přes Tinder vyhazovače? Tak čti dál…

TINDER JAKO NOČNÍ KLUB

Tinder na první pohled vypadá jako jednoduchá apka, která propojuje účastníky na základě toho, zda-li dali tomu druhému lajk či ne. Jen málokdo si uvědomuje, že její procesy řídí poměrně sofistikovaný algoritmus, který rozhoduje o tom, jak bude tvůj profil úspěšný. Jinými slovy, jakému množství atraktivních holek se zobrazí. Zda se objeví mezi prvními profily chlapů na telefonu hezké holky, či se bude plácat kdesi v hlubinách aplikace, kde jen málokdy spatří světlo displeje telefonu nějaké uživatelky. Jak to teda sakra funguje?

Podle mého názoru Tinder algoritmus funguje na velmi podobných principech, jimiž se řídí majitel nočního klubu. Pro snažší ilustraci tedy použiju tuto metaforu.

ČEHO CHCE DOSÁHNOUT MAJITEL KLUBU?

Představ si, že jsi majitel nočního klubu v centru města, kam se chodí tancovat a chlastat. Hlavním motiv většiny návštěvníků ovšem představuje zejména navazování sexuálních a romatnicko-sexuálních známostí a vztahů. Prostě balení. Čeho chceš jako majitel klubu dosáhnout? Primárně chceš samozřejmě vydělávat prachy. Toho docílíš takto:

 • Snažíš se, aby tvůj klub byl populární a chodili tam chlapi. Z nich máš totiž nejvíce peněz – hodně toho vychlastají a zvou na drinky dámy, které balí. Na Tinderu se sice nekalí, ale stále jsou to zejména chlapi, kteří si pořizují prémiové funkce této apky a tudíž vytvářejí vývojářům, respektive majitelům Tinderu obrat.
 • Jak docílíš toho, aby ti do klubu chodili chlapi? Samozřejmě nikoli tím způsobem, že uspořádáš sausage party s převahou penisů na tanečním parketu. Naopak! Potřebuješ, aby do klubu chodily holky! A to nejlépe velmi atraktivní holky. Jakmile se ve městě rozkřikne, že v tvym klubu postávaj u baru ty nejkrásnější holky ve městě, máš jistotu, že večer bude narváno. Pro úspěch klubu tedy potřebuješ nalákat i hodně zákaznic. Jak na to?

JAK PŘILÁKAT DO KLUBU HOLKY?

S chlapama to máš relativně jednoduchý. Stačí jim, když je na místě chlast, holky a hudba. Hotovo. S ženskejma to máš ale těžší. Jak do klubu nalákáš holky? Jako majitel uděláš následující:

 • Dáš jim vstup zdarma nebo lacinější, než mají chlapi. Tinder toto de facto dělá rovněž, jelikož jeho základní verze je zdarma. Naprostá většina holek (i těch méně atraktivních) u této základní neplacené verze i zůstane, neboť na Tinderu zažívají ultimátní převis nabídky ze strany chlapů a nikdy nebudou nucené si pořizovat prémiové funkce. Tinder vydělává převážně na mužské klientele!
 • Snažíš se, aby se jim v klubu líbilo. A co zde hraje zásadní roli? Když pomineme hudbu a styl klubu, tak zejména osazenstvo – to jest chlapi, kteří je balí.

S ŽENSKÝMA JE TO SLOŽITĚJŠÍ

Jako majitel klubu to máš ale s ženskejma o dost složitější. Proč? Protože, stejně jako v životě, jim nebude stačit, když bude na místě hodně chlapů. Holky nejdou primárně po kvantitě, ale po kvalitě! Představ si, že dáma přijde do klubu. Na tanečním parketu se kroutí hodně chlapů, ale všichni vypadaj jako Quasimodo při epileptickym záchvatu. U baru sice stojí pár hezounů, ale ti pouze čumí, a vůbec s holkama nekomunikují. Pokud je případně osloví, tak používají příšerně slizké otvíráky. A když přeci jen nějaký chlap zahájí s holkou konverzaci, ukáže se, že je to nevzdělanej mamlas neovládající základní principy komunikace a svádění. Co se stane? Holka bude nasraná a do klubu už nikdy nepřijde. A to je průšvih. Když do klubu přestanou chodit holky, přestanou tam chodit i chlapi, a můžeš zavřít.

Narozdíl od chlapů hodně holek na Tinderu nehledá pouze sex nebo partnera, ale spíše pozornost a validaci.
Narozdíl od chlapů hodně holek na Tinderu nehledá pouze sex nebo vztah, ale spíše pozornost a validaci.

POTŘEBUJEŠ KVALITNÍ CHLAPY

Jako majitel klubu tedy nutně potřebuješ v podniku i chlapy s vysokou SMV (sexual market value – hodnota na sexuálním trhu), kteří zároveň s holkama správně komunikují. Tito chlapi uspokojí ženskou touhu po validaci a pozornosti.

Pozornost představuje tu nejdůležitější hodnotu, kterou ženy od chlapů chtějí a očekávají. A na Tinderu to funguje zcela stejně – velké množství holek apku používá nejen kvůli hledání partnera, ale rovněž kvůli validaci a pozornosti, které se jim na ní dostává. Ostatně i další sociální sítě jako například Instagram vznikly primárně za účelem vydělávání peněz na základě ukájení ženské potřeby po pozornosti a validaci (o tom někdy příště).

ROZJEĎ DIGITÁLNÍ BALENÍ VE VELKÉM. TADY MÁŠ KOMPLETNÍ NÁVOD.

TINDER ALGORITMUS JAKO VYHAZOVAČ

Jakou strategii jako majitel klubu musíš zvolit, aby se do klubu dostali primárně kvalitní chlapi a ne neschopní, ožralý klauni? Jednoduchou. Před vchod postavíš vyhazovače, který prostřednictvím tzv. face control nemilosrdně posílá do prdele ožraly neschopné komunikovat, chuďase neschopné pozvat dámu na drink, špatně vypadající chlapy, kteří by ženy uráželi už jen svým sprostým zjevem.

No, a Tinder algoritmus funguje jako takový vyhazovač. Sice tě nechytne za límec a nekopne tě do prdele, když nevyhovuješ jeho kritériím, ale jednoduše tvůj profil potichoučku schová na dno svajpovacího balíčku profilů, kde se zobrazí jen minimálnímu množství uživatelek.

PODLE ČEHO TĚ VYHAZOVAČ HODNOTÍ

Přesné fungování algroritmu Tinderu představuje obchodní/technologické tajemství Match Group, majitele aplikace. Nicméně můžem odhadnout, na jakých principech pravděpodobně stojí:

 • Kvalita tvého profilu – fotografií a profilového textu.
 • Kladné interakce holek s tvým profilem – tedy podíl holek “v klubu”, které tě ohodnotí jako potenciálně atraktivního kandidáta na sex/vztah – tzn. svajpnou tě doprava.
 • Interakce atraktivních holek s vysokým Elo skóre v rámci aplikace (tedy skóre, které ti algoritmus přiřadí a které definuje tvou atraktivitu v rámci aplikace) s tvým profilem – tzn. svajpnutí doprava.
 • Tvůj styl komunikace – s jakou pravidelností a rychlostí reaguješ na zprávy od holek, s nimiž jsi získal shodu.
 • Podíl holek, s nimiž jsi získal shodu, které reagují na tvůj otvírák – samozřejmě čím více, tím lépe.
 • Jak často mažeš své shody – čím častěji, tím hůře. Holky v “klubu” prostě nesnáší chlapy, kteří naznačí zájem, a pak se najednou vytratí, aniž by jim projevili onu vytouženou pozornost a validaci.
LOVCOVY NEJDIVOČEJŠÍ ZÁŽITKY S TINDEREM

JAK PROJÍT PŘES VYHAZOVAČE

Z výše zmíněných principů toho, jak funguje Tinder algoritmus – vyhazovač, už by ti měly být více méně zřejmé zásady, jimiž by ses měl řídit, aby tě algoritmus držel na vrcholu svajpovacího balíčku profilů a ukázal tě co nejvyššímu počtu ataktivních uživatelek aplikace. Pojďme si to shrnout.

 • Používej kvalitní profilový fotky, kteý na první pohled přitáhnou pozornost holky a motivují ji mít s tebou shodu. Fotky tvoří cca 80 % tvého úspěchu na seznamovacích aplikacích. Jakmile svými fotografiemi zapadneš do šedivého průměru ostatních chlapů, kteří to s holkama neumí, nemáš šanci. Jak na kvalitní fotografie na Tinderu ti prozradím ve své e-knize Lovcův trénink.
 • Napiš si kvalitní profilový text, který holku zaujme a přesvědčí ji, že jsi zajímavý potenciální partner/milenec – jak na to ti prozradím, víš kde.
 • Vytvoř si a používej originální, zajímavý, funkční otvírák, který maximalizuje míru odpovědí ze strany holek, kterým ho pošleš. Jo, i na téma otvírák ti poskytnu tipy v LOVCOVĚ TRÉNINKU.
 • S holkama efektivně a zábavně komunikuj a domluv si rande co nejdříve.
 • Používej aplikaci pravidelně.
 • Posílej otvírák všem holkám, s nimiž získáš shodu, a reaguj pak na jejich odpovědi.
 • Minimalizuj mazání profilů holek, s nimiž jsi získal shodu.
 • Z toho vyplývá jedna důležitá vec – nepoužívej taktiku neustálého svajpování doprava – Tinder algoritmus tě jednak může vyhodnotit jako robota a na nějakou dobu tě zcela zablokovat. I pokud se toto nestane, pravděpodobně získáš shodu s holkama, které ti nepřijdou atraktivní, a tudíž s nimi nebudeš komunikovat. A pamatuj. Chce majitel “klubu” na place chlapy, kteří na ženské jen čumí a nekomunikují s nimi? NE! Taktickou chybu neustálého svajpování doprava jsem v minulosti učinil i já a postřehl jsem její negativní dopady.
 • A samozřejmě, s holkama komunikuj uvolněně, zábavně a nezávisle na výsledku. Jakmile se konverzace nevyvíjí směrem, který by se ti líbil, nikdy nereaguj agresí, frustrací a vztekem. Jen tak se vyhneš tomu, že tvůj profil bude nahlášen a případně zablokován. Zablokování Tinder profilu považuju za zcela stupidní komplikaci typickou zejména pro nezkušené chlapy, kteří neví, jak s holkama komunikovat a svádět je.

Pokud se budeš řídit výše zmíněnými pravidly, vyzrajež na toho namachrovanýho vyhazovače u vstupu do Tinderu, a tvoje úspěšnost na týhle seznamovací apce poroste.

LOVU ZDAR!

Dotazy: info@lovcuvdenik.cz

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *