CO JE LOVCŮV DENÍK

Jak potkat holku? Jak oslovit holku? Jak sbalit holku? Jak sbalit skvělou holku, o níž si možná myslíš, že se nachází zcela mimo tvou ligu? Jak mít pohodový vztah s holkou? A co takhle pohodový vztah paralelně s více holkama? Bez lapálií, jimiž trpěj chlapi, kteří to s ženskejma neuměj. To znamená bez dramat, bez hádek, bez strachu z oslovování holek, bez zoufalýho, neúspěšnýho balení holky, co se ti líbí, a tak dále.

V Lovcově deníku najdeš rady a tipy na tato témata založený na mejch vlastních zkušenostech s oslovováním a balením stovek holek. Srdce je osamělej lovec … a penis taktéž, tak proč si ten lov aspoň sakra neužít? To znamená, že budu psát tak, jak to prožívám. Zábavně a s nadhledem. O tom by balení holek mělo bejt především.

Lovcův deník stojí na jednoduchym předpokladu: Interakce a vztahy s holkama – to by pro chlapa měl bejt zdroj pozitivních a zajímavejch zážitků.

Interakce a vztahy s holkama. To by pro chlapa měl bejt zdroj pozitivních a zajímavejch zážitků.
Interakce a vztahy s holkama. To by pro chlapa měl bejt zdroj pozitivních a zajímavejch zážitků.

MOJE VÁŠNĚ

Když se mě holka na prvním rande zeptá, jaký jsou mý koníčky, tak někdy odpovim: “Filatelie, otužování a spontánní nudismus.” Dělám to tak, protože mě nudí standardní situace a klasické otázky.

Otužování a spontánní nudismus v návaznosti na intoxikaci ethanolem skutečně občas provozuju, ale v životě mám rád psaní, rád mluvím s lidma a před lidma a mám rád ženy a holky.

Rozhodl jsem se, že v tomhle deníku spojím svoje vášně. Tedy ženský a psaní. A popíšu v něm svoje zážitky a tipy ohledně balení holek, co jsem na svý cestě nashromáždil. Doufám, že tobě, jako čtenáři, Lovcův deník přinese jednak pobavení a jednak neocenitelný rady a tipy pro balení holek, ověřený praxí.

MOJE STUDIUM

Studiu vztahů a různejch forem interakce mezi ženskejma a chlapama se věnuju dlouhodobě. Holky jsem balil rád vždycky, ale obzvlášť poslední rok se věnuju tzv. studenýmu balení – tedy oslovování holek mimo svůj sociální okruh, na ulici, v parku, v knihovně, ve vlaku, prostě kdekoli.

Tato činnost mi přináši nespočet zážitků – kromě erotických eskapád s větším množstvím holek v nejrůznějších formách i na nejrozličnějších místech, jsem zažil mnoho situací, kdy jsem se buď zíral s otevřenou pusou, nebo se mohl posrat smíchy, případně mi do smíchu až tak nebylo – jako když mě na jednom radne v Brně zákeřně napadl a pokousal agresivní ježek.

Deník má reálný, autobiografický základ a obsahuje popis událostí, které se skutečně staly tak, jak jsou popsány. Jména určitých míst a osob byla změněna s ohledem na soukromí těchto lidí. Takže přeju dobrou zábavu a …

LOVU ZDAR!

Dotazy: info@lovcuvdenik.cz